Masažas yra puiki priemonė daugeliui susirgimų, chroniškam nuovargiui, apatijai, miego sutrikimams bei streso padariniams gydyti, organizmo imuninei sistemai stiprinti. Masažas turi atstatomąjį poveikį patyrusiems insultą, traumas, mažai judantiems žmonėms.

Gydomasis masažas kūdikiams, vaikams, suaugusiems:

Klasikinis masažas
Klasikinis masažas Skiriami šie pagrindiniai masažavimo būdai:
glostymas - kiekvieno masažo pradžia ir pabaiga. Mažina nervų sistemos dirglumą, gerina odos kraujagyslių tonusą, stimuliuoja kraujo limfos tekėjimą;
trynimas - greitinama kraujo apytaka, mažinamas skausmas;
maigymas - sukelia kraujo pritekėjimą, didina raumenų tonusą ir jų elastingumą;
vibracija - aktyvinama kraujotaka, medžiagų apykaita, regeneraciniai procesai;

Refleksinis (taškinis, antkaulio, jungiamojo audinio) masažas
Refleksinis arba taškinis masažas:
- Tai gydymo metodas, kuris jungia akupunktūrą ir masažą. Taškinio masažo metu masažuojami biologiškai aktyvūs taškai;
- Biologiškai aktyvūs taškai - taškai turintys grįžtamąjį ryšį - odos-nervo-organo. Tada kai vieno ar kito organo veikla sutrinka, kai kurie taškai tampa jautrūs ir skausmingi prisilietus. Bet jautrumas tuoj pat dingsta, kai tik organas vėl pradeda funkcionuoti normaliau. Akupunktūrinių taškų skersmuo yra vidutiniškai 2 mm ir gali siek tiek mazeti arba didėti priklausomai nuo fizinio krūvio ar žmogaus organizmo būsenos. Nustatyta, kad biologiskai aktyvūs taskai greičiau ir geriau pasisavina deguonį daugiau spinduliuoja infraraudonųjų spindulių ir turi zemą elektros varžą, odos temperatūra tuose taškuose kiek aukštesnė negu aplinkiniuose audiniuose. Todel jie ir vadinami biologiškai aktyviais.

Segmentinis masažas
Segmentinis masažas atliekamas pasluoksniui pradedant nuo paviršinių, vėliau pereinant prie giliau esančių audinių. Naudojami tokie patys kaip ir klasikinio masažo bei specialūs masažavimo būdai.

Vakuuminis masažas
Vakuminis masažas atliekamas naudojant specialias įvairių dydžių stiklines taureles. Kintant oro spaudimui, sukeliamas vakuumo poveikis.

Gydomojo masažo kainynas